VATECH PAX-I 3D SMART PLUS

238 000,00 zł

INNOWACYJNY I FUNKCJONALNY

PAX-I 3D SMART PLUS

• Pantomografia z funkcją Insight

• Jeden skan, dwa badania

• Anatomiczne pole obrazowania 3D

• Ultraszybki cefalostat skanujący

• Skanowanie modeli

1

Całkowicie przenośny aparat RTG do zdjęć wewnątrzustnych EZRAY AIR zapewnia wygodę i komfort pracy pomiędzy wieloma stanowiskami. Jest bezpieczny i łatwy w obsłudze, a ekran LCD posiada proste ikony wyboru. Znikoma waga urządzenia pozwala na jednoręczną obsługę, co zapewnia zdecydowanie wyższy komfort pracy.

2

Kolejny krok naprzód w technologii pozyskiwania obrazów pantomograficznych. Smart Plus został wyposażony w funkcję Insight (pantomografia 4 generacji) oraz ultraszybki cefalostat skanujący typu OneShot Like. Dodatkowo aparat wykonuje skanowanie modeli i wycisków gipsowych.

Jedyny na rynku system wykonujący anatomiczny skan 3D 12x9cm obejmujący wszystkie zęby, w rozdzielczości 0,2mm i jednocześnie pantomogram 2D z funkcją Magic PAN. Poziom dawki odpowiada wartościom jednego badania.

3

Zakres pola widzenia ma anatomiczny, trójkątny kształt, dzięki czemu efektywnie odpowiada wielkości walca 12x9cm. Wszystkie skany są realizowane jednym przebiegiem głowicy w czasie 18sek, bez klejenia skanów.

4

EKSPLORUJ GŁĘBIĘ PANTOMOGRAMU

Smart Plus w trybie Insight Pan dostarcza pantomogramy złożone z wielu ultracienkich warstw o charakterze tomograficznym, dając możliwość płynnego przeglądania w celu otrzymania szczegółowych informacji o głębi powstałego obrazu.

Dzięki tej technologii aparat daje możliwość różnicowania kanałów podniebiennych od policzkowych, zębów zatrzymanych i po za łukiem, co jest niemożliwe w większości pantomografów wcześniejszych generacji.

Wielowarstwowe zdjęcia z możliwością ich płynnego przeglądania, zapewniają uchwycenie najdrobniejszych szczegółów, dzięki czemu diagnostyka jest bardziej dogłębna i wartościowa.

5

NAJSZYBSZY DLA ORTODONTÓW

Kolejnym krokiem w technologii tworzenia badań cefalometrycznych jest nowa, technologia Rapid Ceph, która oferuje znacznie szybszą diagnostykę oraz minimalizuje artefakty poruszeniowe zachowując przy tym najwyższą jakość zdjęć cyfrowych.

6

Wyposażone w najnowsze narzędzia filtrów ostrzących, poprawia jakość uzyskiwanych zdjęć jeszcze bardziej niż kiedykolwiek wcześniej.

Program zapisuje dane pacjenta wraz jego obrazami, które mogą być obrabiane i wyświetlane w dowolnym miejscu kliniki.

EzDent gromadzi wszelkie rodzaje zdjęć w bezpiecznej bazie danych, pozwalając na intuicyjne ich organizowanie, wyświetlanie, drukowanie i eksport.

Konsultacje stają się interaktywne dzięki możliwości demonstracji pacjentowi stanu przed i po leczeniu. Wyjątkowy moduł konsultacji to dziesiątki animacji 3D ilustrujących pacjentowi przypadek.

Program daje możliwość szybkiego oznaczenia kanału na pantomogramie.

8

• W oprogramowaniu 2D istnieje możliwość wstawiania implantu na pantomogramie, a także konsultacji w zakładce Konsultuj.

7

Dołącz do naszego newslettera

Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności.