SKINSEPT MUCOSA

100,00 zł

Pojemność

SKINSEPT MUCOSA jest przeznaczony do odkażania błon śluzowych oraz graniczącej z nimi skóry przed: operacjami, zabiegami ginekologicznymi i położniczymi, cewnikowaniem pęcherza moczowego, zabiegami przezcewkowymi.

Preparat jest produktem złożonym, zawierającym substancje czynne o udowodnionej skuteczności klinicznej. W niniejszym produkcie zastosowane substancje czynne: diglukonian chlorheksydyny oraz nadtlenek wodoru wzajemnie uzupełniające swój zakres działania, zapewniając szerokie spektrum działania.

Preparat o działaniu bakteriobójczym, grzybobójczym, pierwotniakobójczym, wirusobójczym w stosunku do wirusa Herpes Simplex, inaktywuje wirusy HBV i HIV.

Preparat jest autosterylny. Nadtlenek wodoru gwarantuje, że preparat jest wolny do przetrwalników przy produkcji, przelewaniu i napełnianiu. Zawarty w preparacie nadtlenek wodoru niszczy przetrwalniki bakterii, które mogą się dostać ponownie do roztworu.

Substancja czynna:

100 g roztworu zawiera:

10,4 g etanolu (96%)

1,67 g roztworu nadtlenku wodoru (30%)

1,50 g roztworu dwuglukonianu

chlorheksydyny (20%).

Substancje pomocnicze:

kwas mlekowy, polyvidon, macrogol (hydroksystearynian glicerolu), substancje zapachowe, wodorotlenek sodu, woda oczyszczona.

Dołącz do naszego newslettera

Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności.