Hyalmass Soft

162,00 zł

HYALMASS to wypełniacz skórny na bazie kwasu hialuronowego z lidokainą.

HYALMASS to czysty i usieciowany kwas hialuronowy, wypełniacz tkanek miękkich, którego zadaniem jest zmniejszenie widoczności zmarszczek i łez na twarzy oraz innych problemów spowodowanych utratą objętości.

Skład:

HA – 24 mg/ml

Lidokaina 0,3%

Jednostka opakowania 1,0 ml

Technologia Hy-BRID zapewnia, że HA będzie bardzo gęsty i będzie zawierał cząstki o jednakowej wielkości. Dzięki temu HYALMASS ma optymalną lepkosprężystość i długotrwałą objętość.

Bezpieczeństwo

Proces produkcyjny jest ściśle kontrolowany, aby obniżyć poziom endotoksyn i BDDE (chemicznego środka sieciującego) poniżej granicy wykrywalności. Ryzyko wystąpienia działań niepożądanych (reakcja alergiczna, obrzęki itp.) można zminimalizować.

Łatwa obsługa proceduralna i ergonomiczna konstrukcja

Ergonomicznie zaprojektowany pręt i uchwyt umożliwiają równomierne rozłożenie nacisku podczas wstrzykiwania, co umożliwia dokładne i bezpieczne leczenie zarówno dla lekarza, jak i pacjenta.

Wysoce czysty kwas hialuronowy

HYALMASS osiągnął rygorystyczny system kontroli jakości poprzez bezpośrednie zaangażowanie w całym procesie produkcyjnym od materiału bazowego kwasu hialuronowego do produktu końcowego.

Dołącz do naszego newslettera

Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności.